Select Page

Moje projekty

Projektowanie logo

Zaprojektuję znak, który będzie zgadzał się z Twoją koncepcją – lub, jeśli nie masz pomysłu – zaproponuję Ci indywidualne rozwiązanie dopasowane do Ciebie i Twojej marki.

Tożsamość marki

Logo jest ważne, ale nie jest jedynym elementem tworzącym markę. Pomogę Ci dobrać oraz stworzyć odpowiednie materiały, które będą doskonałym uzupełnieniem znaku.

Przygotowanie do druku

Wszelkie materiały które wychodzą spod mojej ręki, są odpowiednio przygotowane do druku  – eliminuję błędy projektowe, które są kluczowe dla osiągnięcia idealnego efektu.

Retusz zdjęć

Wiem jak istotne jest pierwsze wrażenie, zwłaszcza, jeśli mówimy o zdjęciach. Z chęcią wydobędę z Twojej fotografii to, co najpiękniejsze i najbardziej istotne. Pomogę także w cyfrowej renowacji starych, analogowych pamiątek.

Web Design

Stworzę dla Ciebie stronę internetową opartą na najpopularniejszym systemie CMS – WordPressie. O nic nie musisz się martwić - o wszystkie aspekty zatroszczę się ja.

Grafika artystyczna

Moim hobby jest tworzenie cyfrowych obrazów, grafik artystycznych, które w uproszczeniu można nazwać tapetami, wallartami. Jeśli potrzebujesz czegoś nietuzinkowego na swój pulpit, baner lub ozdobę domu – z chęcią stworzę to dla Ciebie.