Select Page

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW DO DRUKU

Każdy plik, który wychodzi spod mojej ręki jest odpowiednio przygotowany do druku. Co ciekawe – o finalnym etapie trzeba myśleć już na samym początku tworzenia, ponieważ znacząco ułatwia to pracę i niweluje błędy. Konsekwencją tych działań jest wydruk zgodny z założeniami i wyobrażeniami. Pomogę Ci także znaleźć drukarnię, która spełni Twoje oczekiwania względem projektu. 

01

Marcin Haba

Projekt i przygotowanie do druku wizytówki dla Pana Marcina, który zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. Moim zadaniem było zaprojektowanie rewersu pasującego do grafiki awersu, którą Pan Marcin już posiadał. Z uwagi na ciemne kolory, wyzwaniem było znalezienie odpowiedniej drukarni – udało się.

02

Agnieszka Belczyk Kosmetolog

Dla Pani Agnieszki wykonałam pełny pakiet reklamowy – wizytówki, ulotki, vouchery. Wszystkie te elementy są ze sobą spójne. Wizytówka została uszlachetniona za pomocą wybiórczej folii UV. 

03

Dookoła Rzeszy

Pan Radosław – właściciel bloga dookolarzeszy.pl, opisującego historię II Wojny Światowej z niemieckiej perspektywy, był zainteresowany także wizytówką dla swojej działalności. Wizytówki zostały wydrukowane na grubszym papierze – zostały kaszerowane oraz tłoczone. Rewers zdobi wzór nawiązujący do gąsienicy czołgu, zaś na awersie widnieją dane kontaktowe i Krzyż Rycerski.

04

dokket

Dokket był projektem, który powstał na studiach jako dyplom artystyczny, za który dostałam wyróżnienie. Od podstaw został zaprojektowany przeze mnie notatnik multifunkcyjny – kalendarz i planner w jednym. Do druku został użyty papier książkowy, w którym trzeba było wywiercić odpowiednio rozmieszczone otwory. Opracowałam kompletny system notowania, którego zadaniem jest usprawnienie pracy. Efektem jest produkt, gotowy do wdrożenia na rynek. 

05

dokket - folder

Do projektu dokket powstał także katalog opisujący działanie kalendarza i proces jego tworzenia. Layout folderu nawiązuje bezpośrednio do geometrii logotypu oraz kropek, które służą jako tło do notowania. Został on wydrukowany na papierze kredowym. Uszlachetnieniem druku była folia UV kładziona wybiórczo na okładkę.

Zacznijmy razem tworzyć coś wspaniałego!

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli będę mogła zostać częścią Twojego projektu. Zapraszam do kontaktu.