Select Page

TOŻSAMOŚĆ MARKI

Tożsamość marki (ang. brand identity), jest nieodłącznym elementem budowania wizerunku. Logo – oczywiście – jest ważne, ale nawet najlepszy znak nie jest w stanie obronić się sam na rynku. Jest to cząstka – istotna, ale cząstka – która definiuje Ciebie lub Twoją markę. Niezwykle ważną rolę w budowaniu wizerunku są także materiały, które pokazujesz innym – zarówno te do użytku online czy do druku. Istotne jest, by przekaz jaki dajesz swoim odbiorcom, był spójny i jednolity. W ten sposób Ty lub Twoja firma zostanie lepiej zapamiętana i będzie kojarzona poprzez kolory, układy, czy ogólny styl jaki prezentujesz swoimi materiałami. Jednolita i spójna koncepcja firmowych materiałów znacznie łatwiej zapada klientom w pamięć i pozwala utrwalić wizerunek na rynku. 

01

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii

Materiały drukowane dla Ogólnopolskiej Akademii Kosmetologii. OAK to miejsce, gdzie nie tylko szkoli się przyszłych kosmetologów i kosmetyczki, ale jest to także gabinet. Z tego powodu proces ujednolicania materiałów nie jest łatwy, jednak skutkuje wizualną poprawią odbioru Akademii przez kursantów czy pacjentów – jako miejsce profesjonalne.

02

Agnieszka Belczyk Kosmetolog

Materiały promocyjne dla Agnieszki Belczyk – Kosmetologa z Rzeszowa. Pani Agnieszce zależy na spójnym odbiorze marki własnej przez swoich klientów, co pomagam jej osiągnąć. Wszystkie materiały, które do tej pory stworzyłyśmy, łączą się ze sobą i tworzą zgraną koncepcję, która jest czytelna i przyjemna w odbiorze.

03

freezky

Pakiet materiałów został stworzony na potrzeby zaliczenia na studiach. Opracowane zostały wizytówki, koperty, identyfikatory, gadżety reklamowe wraz z całą księgą znaku.

Zacznijmy razem tworzyć coś wspaniałego!

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli będę mogła zostać częścią Twojego projektu. Zapraszam do kontaktu.