Select Page

WEB DESIGN

Strona internetowa jest wirtualną wizytówką, która wydaje się być nieodłącznym elementem pokazania swojej działalności w sieci. Jest to idealne uzupełnienie klasycznej, drukowanej wersji wizytówki, przy czym w przypadku prezentowania się w Internecie, ograniczenia są praktycznie zerowe. Zaprojektuję i wdrożę dla Ciebie stronę, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom względem jej wyglądu czy płynności działania. Opierając się na jednym z najpopularniejszych systemów CMS – WordPressie – masz pewność, że Twoja strona będzie łatwa w administrowaniu i obsłudze. Decydując się na współpracę ze mną o nic nie musisz się martwić. Wystarczy, że wiesz jaki adres ma mieć Twoja strona, a ja zajmę się całą resztą. Pracuję na sprawdzonym hostingu wykorzystującym najbardziej pożądaną bazę danych – REDIS.

01

ZDANOWICZ-DIETETYK.PL

Strona internetowa – wizytówka – dla Aleksandry Zdanowicz, dietetyczki, która zajmuje się tworzeniem indywidualnie dopasowanych jadłospisów. Strona jest utrzymana w jasnych odcieniach, a charakteru dodają rysunki i zdjęcia warzyw. Do strony został dodany sklep oparty na Woocommerce.


02

BELCZYK-KOSMETOLOG.PL

Strona internetowa – dla Agnieszki Belczyk, kosmetologa działającego na terenie Rzeszowa, która zajmuje się szeroko pojętą kosmetyką oraz układaniem indywidualnych planów pielęgnacyjnych. Strona jest jasna, z dużą ilością podstron, które dokładnie opisują zabiegi, jakie wykonuje Pani Agnieszka.


03

MLYNFRYSZTAK.PL

Strona internetowa – dla jednego z podkarpackich młynów, który mieści się we Frysztaku. Strona jest jasna, utrzymana w kolorach, które od lat towarzyszą firmie.


Zacznijmy razem tworzyć coś wspaniałego!

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli będę mogła zostać częścią Twojego projektu. Zapraszam do kontaktu.